V dnešním videu vám ukážu, jak přejít z verze FREE na verzi PRO

Video:

Přepis videa:

Ahoj.

V dnešním návodu si ukážeme, jak jednoduše přejít z FREE verze ManyChat na verzi PRO.

Rozdílů mezi free a pro verzí je několik. Když s chatbotem začínáte a využíváte platformu ManyChat, tak si do jisté míry vystačíte s free verzí. Je pro to několik důvodů. Již verze free je do 500 subscriberů. Umožňuje 3 custom fieldy a 10 tagů, což je do začátku dostatek, abyste chatbota nastartovali a pracovali s ním.

Poměrně nově umožňuje i facebook growth comment tool, pomocí které můžete chatbota napojit na příspěvek. Každý, kdo tento příspěvek okomentuje, chatbot mu může zaslat zprávu. Je to výborný prostředek pro zvýšení engagementu a dosahu organického příspěvku. Počet growth tools je omezen na 4. To je na začátek také dostatečné. Máte možnost 2 sekvencí, což do jisté míry také stačí. Spousta chatbotů si s tím vystačí. Broadcasting je limitovaný počtem 500 subscriberů.

Pokud to myslíte s chatbotama vážně, tak je dobré přejít na verzi PRO. Má navíc spoustu  možností exportů a automatických pravidel, které ve verzi FREE nejsou. Cenu za verzi pro si nastavíte pomocí jednoduchého posuvníku. I když máte rozsáhlého chatbota např. s 20 000 subscriberů,tak cena je stále 125 USD. Myslím si, že to je dobrá cena.

Teď si ukážeme, jak na verzi PRO jednoduše přejít. Pokud máte více uživatelů, tak je třeba mít zaškrtnutou možnost billing, pomocí které můžete editovat jednotlivé verze. Přejdeme do nastavení a klikneme na billing. Dále kliknete na upgrade to pro. Nic víc, nic míň. Dále jsou zde informace, co vás čeká a proč byste měli na verzi pro změnit. Kliknete na upgrade to pro a vidíme, že verze do 500 subscriberů stojí 10 USD.

A to je vše. Pokud to myslíte s chatbotem vážně, tak verzi PRO doporučuji.Do začátku vám verze free bude jistě stačit.To by bylo v tomto návodu vše a uvidíme seu dalšího ManyChat návodu.