Školení: Začínáme se stavbou Messenger bota

Dosáhněte stabilního růstu díky budování vztahu s vašimi zákazníky prostřednictvím Facebook Messengeru.

Místo a čas konání: školení již proběhlo. V případě zájmu mě kontaktujte na info@meziweby.cz

Začněte s Messenger marketingem dřív, než to udělá vaše konkurence!

Messenger marketing je cesta ke stabilnímu růstu firmy nebo podnikání. Budování vztahu s potenciálním a stávajícím zákazníkem vždy bylo, je a bude nejefektivnějším marketingem.

Co se na školení naučíte?

MODUL 1 – Tvorba botů obecně – TEORIE

Zjistíte proč boty ve svém businessu využívat a jakými pravidly se při jejich tvorbě řídit. Ukážeme si, jaké nástroje lze při stavbě bota použít a projdeme si všechny fáze tvorby (návrh, realizace a testování). Probereme výhody oproti mailingu a dopad na GDPR.

MODUL 2 – Praktické ukázky botů – PŘÍKLADY

Ukážeme si několik případů, jak lze boty využít (generování leadů, customer care, nákupní asistent a jeho použití v offline světě).  Naučíme se principy, které vám pomohou při úspěšném návrhu a stavbě bota (objektová a sekvenční tvorba, A/B testování apod.). 

MODUL 3 – Tvorba bota v Manychat – PRAXE

V tomto modulu si bota krok po kroku vytvoříme. Propojíme ho se stránkou a otestujeme. Ukážeme si, na co si dát při tvorbě pozor a na co nezapomenout. Každý účastník bude schopen po absolvování školení tvorby vlastního bota.

Otestujte chatbota Alberta a získejte slevu 500 Kč na školení

Před nedávnem jsem spustil vzdělávacího chatbota Alberta, který je stále ve fázi testování. Chci znát váš názor, proto bych byl  moc rád, kdybyste mi ho pomohli otestovat. Jako poděkování vám Albert zašle slevový kód na 500 Kč – právě na kolení chatbotů. Testujte na tomto odkazu.

Messenger: Nová zbraň moderního finančního poradce

Messenger: Nová zbraň moderního finančního poradce

Doba se mění. Všechno je rychlejší. Chodit denně na několik schůzek z nichž dopadne jen zlomek, je čím dál tím méně efektivnější. Představte si, že byste měli k ruce svého asistenta, který pracuje 24/7, je spolehlivý, loajální a vždy po ruce. Na první kolo schůzek...

4 tipy, jak využít Messenger chatbota na e-shopu

4 tipy, jak využít Messenger chatbota na e-shopu

Dříve, když jste vešli do obchodu, chopil se Vás prodavač a provedl Vás celým nákupem. Dnes už spoustu kamenných obchodů nahradily e-shopy. Na šikovného prodavače tak narazíte jen zřídka. V době Messenger marketingu nám tím ale svítá na lepší časy. Otravný prodavač...

Jak psát úspěšné texty pro Messenger chatbota

Jak psát úspěšné texty pro Messenger chatbota

Ti z vás, kteří mě znají, tak vědí, že nejsem žádný copywriter. Nicméně styl textů pro chatbota má svůj atypický formát a klasickým copywritingem nemá mnoho společného. Pojďme se podívat na základní body, kterých byste se měli při tvorbě textů pro svého nového...